RTT063013FTP
MFR.Part #
RTT063013FTP
JLCPCB Part #
C104756
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 301kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS