LR2512-22R022F4
MFR.Part #
LR2512-22R022F4
JLCPCB Part #
C7422088
Description
-55℃~+170℃ 22mΩ 2W ±1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS