RTT06115JTP
MFR.Part #
RTT06115JTP
JLCPCB Part #
C159720
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS