RTT05R027FTP
MFR.Part #
RTT05R027FTP
JLCPCB Part #
C158161
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 27mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS