RTT024534FTH
MFR.Part #
RTT024534FTH
JLCPCB Part #
C166455
Description
-55℃~+155℃ 4.53MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS