RTT055230FTP
MFR.Part #
RTT055230FTP
JLCPCB Part #
C104390
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 523Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS