RLT05R820FTP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RLT05R820FTP
JLCPCB Part #
C2937084
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS