RTT055112FTP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT055112FTP
JLCPCB Part #
C104381
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS