RLD06360JTP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RLD06360JTP
JLCPCB Part #
C5141273
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS