RTT054991BTP
MFR.Part #
RTT054991BTP
JLCPCB Part #
C2991257
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.99kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS