RTT0528R0FTP
MFR.Part #
RTT0528R0FTP
JLCPCB Part #
C104185
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 28Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS