LR2010-21R030F2
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
LR2010-21R030F2
JLCPCB Part #
C2681035
Package
2010
Description
-55℃~+170℃ 1W 30mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS