RTT031001DTP
MFR.Part #
RTT031001DTP
JLCPCB Part #
C305011
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS