RTT031000BTP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT031000BTP
JLCPCB Part #
C2991326
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω 75V Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS