RTT252R20FTE
MFR.Part #
RTT252R20FTE
JLCPCB Part #
C458701
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2Ω 200V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS