RTT2091R0FTE
MFR.Part #
RTT2091R0FTE
JLCPCB Part #
C333462
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS