RTT027681FTH
MFR.Part #
RTT027681FTH
JLCPCB Part #
C103160
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS