RTT023160FTH
MFR.Part #
RTT023160FTH
JLCPCB Part #
C159037
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS