RTT027321FTH
MFR.Part #
RTT027321FTH
JLCPCB Part #
C11518
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS