RTT0271R5FTH
MFR.Part #
RTT0271R5FTH
JLCPCB Part #
C158986
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS