RTT25562JTE
MFR.Part #
RTT25562JTE
JLCPCB Part #
C105133
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS