RTT0248R7FTH
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT0248R7FTH
JLCPCB Part #
C166563
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 48.7Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS