RTT024322FTH
MFR.Part #
RTT024322FTH
JLCPCB Part #
C11574
Description
-55℃~+155℃ 43.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS