RTT053320FTP
MFR.Part #
RTT053320FTP
JLCPCB Part #
C104234
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS