RTT02303JTH
MFR.Part #
RTT02303JTH
JLCPCB Part #
C102965
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS