RTT01106JTH
MFR.Part #
RTT01106JTH
JLCPCB Part #
C158867
Description
-55℃~+125℃ 10MΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS