RTT022R0JTH
MFR.Part #
RTT022R0JTH
JLCPCB Part #
C102951
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS