RTT02272JTH
MFR.Part #
RTT02272JTH
JLCPCB Part #
C102939
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS