LR2512-22R0075F4
MFR.Part #
LR2512-22R0075F4
JLCPCB Part #
C7422086
Description
-55℃~+170℃ 2W 7.5mΩ ±1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS