RTT022553FTH
MFR.Part #
RTT022553FTH
JLCPCB Part #
C159061
Description
-55℃~+155℃ 255kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS