RTT022494FTH
MFR.Part #
RTT022494FTH
JLCPCB Part #
C166496
Description
-55℃~+155℃ 2.49MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS