RTT022003FTH
MFR.Part #
RTT022003FTH
JLCPCB Part #
C102872
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS