LR2512-2AR200F4
MFR.Part #
LR2512-2AR200F4
JLCPCB Part #
C154692
Description
1.5W 200mΩ Alloy Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS