RTT022002FTH
MFR.Part #
RTT022002FTH
JLCPCB Part #
C102871
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS