RTT021922FTH
MFR.Part #
RTT021922FTH
JLCPCB Part #
C166601
Description
-55℃~+155℃ 19.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS