RTT019100FTH
MFR.Part #
RTT019100FTH
JLCPCB Part #
C158311
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS