RTT20271JTE
MFR.Part #
RTT20271JTE
JLCPCB Part #
C333352
Description
-55℃~+155℃ 200V 270Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS