RTT01823JTH
MFR.Part #
RTT01823JTH
JLCPCB Part #
C166392
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS