RTT017153FTH
MFR.Part #
RTT017153FTH
JLCPCB Part #
C166117
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS