RTT02470JTH
MFR.Part #
RTT02470JTH
JLCPCB Part #
C11930
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS