RTT014420FTH
MFR.Part #
RTT014420FTH
JLCPCB Part #
C158510
Description
-55℃~+125℃ 25V 442Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS