LR2512-22R0035J4
MFR.Part #
LR2512-22R0035J4
JLCPCB Part #
C2681017
Description
-55℃~+170℃ 2W 3.5mΩ ±25ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS