RTT01361JTH
MFR.Part #
RTT01361JTH
JLCPCB Part #
C158581
Description
-55℃~+125℃ 25V 360Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS