RTT06750JTP
MFR.Part #
RTT06750JTP
JLCPCB Part #
C104896
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 75Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS