RTT011824FTH
MFR.Part #
RTT011824FTH
JLCPCB Part #
C332455
Description
-55℃~+125℃ 1.82MΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS