RTX061002BDTP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTX061002BDTP
JLCPCB Part #
C5141115
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS