LRH2512-22R050F4
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
LRH2512-22R050F4
JLCPCB Part #
C2843687
Package
2512
Description
2W 50mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS