RTA03-4D512JTP
MFR.Part #
RTA03-4D512JTP
JLCPCB Part #
C458639
Description
4 5.1kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS