RLT20R270FTE
MFR.Part #
RLT20R270FTE
JLCPCB Part #
C5141198
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 270mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±1000ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS