RLD06103JTP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RLD06103JTP
JLCPCB Part #
C7422202
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS